KONST / Litografier / Färglitografi 16449152
nr 1644 9152
Färglitografi
Jasha Green. Signerad. Färglitografi, bildmått: 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 96x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:26:19
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor